درباره اکسیر شیمی

شرکت اکسیر شیمی با بیش از 5 سال سابقه فعالیت در امر واردات و توزیع مواد اولیه صنایع داروئی ، آرایشی ، بهداشتی و غذایی با تلاش همکاران ، حسن اعتماد مشتریان ، بازاریابی مدرن و ارائه خدمات منحصر بفرد همراه با نیازسنجی دقیق علمی و شناخت عمیق از ضرورت‌های داروئی کشور ، هم اکنون این افتخار را داراست که به بخش عمده‌ای از تقاضای بازارهای داخلی پاسخ مثبت دهد.
image
image
image
image
image
image

دیدگاه اکسیر شیمی

شرکت اکسیر شیمی همواره در راستای ارتقای شرکت و محصولات خود سعی داشته تمامی استانداردهای جهانی را در راستای انتخاب محصولات و ارائه آنها به مشتریان خود رعایت کرده و حقوق مشتریان و مصرف کنندگان را در اولویت کاری خود قرار دهد. آنچه این شرکت را از سایر شرکت ها متمایز کرده است ، بکارگیری شیوه های مدرن همراه با خلاقیت و نوآوری متناسب با مقاطع و شرایط متفاوت بوده و امروزه پس از گذشت چند سال نام اکسیر شیمی از سوی مصرف کنندگان و واسطه های داخلی و خارجی مترادف با مفاهیمی چون اعتماد ، کیفیت و اطمینان متقابل گردیده است.

با اکسیر شیمی بیشتر آشنا شوید

در تمامی سال‌ها فعالیت شرکت اکسیر شیمی، دوفاکتور تعیین‌کننده‌ی پیشبینی همراه با آینده نگری و ارتقاء کیفیت زیربنای کلیه اقدامات این شرکت بنیان گذاشته شده است. مسلماً کیفیت کالاهای وارداتی و اهمیت به آن بالاترین سرمایه اجتماعی را برای هر شرکت به ارمغان خواهد آورد که در راستای اهداف این شرکت تمامی تلاش ما این است که محصولاتی با کیفیت برتر جهانی را در اختیار مشتریان قرار داده تا برای خود سرمایه اجتماعی ایجاد کنیم و هر روز در راستای پیشرفت قدم برداریم.
کیفیت اکسیر شیمی